




Картридж дивертор ( К-37 ) у змішувач для душової кабіни на чотири положення.
Картридж диверторный на чотири положення використовується в змішувачах для душових кабін і гідромасажних ванн. Основне призначення зміна напрямку потоку води.
Зовнішній діаметр - 35 мм. і 37 мм
Кількість положень - 4 шт.
Довжина металевої частини штока - від 37 мм до 85 мм
При підборі картриджа необхідно знати кількість положень ( 3, 4, 5, 6 зустрічаються змішувачі та на 7 положень ), довжину металевої частини штока, наконечник на штоку під посадку ручки - шліци або квадрат, зовнішній діаметр пластикової частини корпуса картриджа ( іноді міряють по ущільнювальної гумки або внутрішнім діаметром посадкового місця в змішувачі ). Якщо у Вас в нижній частині картриджа один фіксуючий шток, то необхідно прибрати один з штоків, але з урахуванням напрямку вхідного отвору, Іноді необхідно вказати і висоту пластиковій частині картриджа без кріплення штока ( зустрічаються короткі стакани у вузлах дивертора і затискна гайка не вкручується. ).
Посадка нового картриджа відбувається з утрудненням, так як гумка оберігає від протікання повинна щільно прилягати до стінок склянки. Ще необхідно потрапити напрямних штоком нижній частині картриджа фіксуючі отвори в дні склянки. Інакше картридж до кінця не сяде і прокладки, що запобігають потраплянню води в інший напрям будуть пропускати воду.
В наявності є картриджі на 3, 4, 5 положень з різною довжиною штока.
Якщо у Вас виникли запитання, ви можете їх задати через контакти. https://dyshdetali.com.ua/contacts
Або dyshdetali@gmail.com
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Матеріал корпусу | Пластик |
Довжина штока | 32 мм - |
Діаметр шліцьовій частині штока | 7.5 мм |
Матеріал штока | Латунь |
Кількість положень | 4 |
Діаметр барабана | 37 мм. |
Висота корпусу | 32 мм - |
Матеріал сухарів | Кераміка |
Гарантія | 2 місяця. |
Довжина видимої частини штока | 32 мм -85 мм. |
- Ціна: 1 020 ₴/10 шт.